Oferta kosmetyków BeBrave

Dlaczego BeBrave?

BeBrave Skincare & Sport jest pierwszą specjalistyczną marką, stworzoną by sprostać specyficznym wymaganiom skóry osób prowadzących aktywny styl życia.

Czy wiesz, że skóra osób ćwiczących w klubach fitness, biegających, jeżdżących na rowerze czy grających w tenisa wymaga zupełnie innej, specjalistycznej pielęgnacji?

W takcie wysiłku fizycznego w Twojej skórze zachodzą zmiany, które swoją specyfiką i intensywnością znacznie różnią się od tego co dzieje się z nasza skórą w trakcie wykonywania normalnych funkcji życiowych. W rezultacie mogą one prowadzić do znacznego pogorszenia się stanu skóry i to pomimo regularnego stosowania nawet najbardziej renomowanych kosmetyków, których receptury nie zostały opracowane by działać w warunkach wysiłku fizycznego.

Skóra w trakcie wysiłku fizycznego szczególnie narażona jest na:

 • Zaburzenie równowagi pH
 • Aktywację i nadmiar wolnych rodników
 • Nagromadzenie substancji będących wynikiem nasilonych przemian biochemicznych – m.in. sodu, chloru, kwas moczowego, kwas mlekowego
 • Skurcze mięśni mimicznych o charakterze ciągłym
 • Wzrost temperatury skóry
 • Zmiany temperatury otoczenia
 • Wiatr, zanieczyszczenie powietrza
 • Oddziaływanie promieniowania UV

W konsekwencji skóra może reagować:

 • Podrażnieniem, zaczerwienieniem, pieczeniem
 • Odwodnieniem, przesuszeniem
 • Wzmożoną kruchością naczyń
 • Utratą jędrności i elastyczności
 • Zmianami o podłożu trądzikowym
 • Uszkodzeniem naskórka, stanami zapalnymi
 • Przebarwieniami
 • Przyśpieszonym procesem starzenia się skóry
 • Zmarszczkami

Główne zmiany, które dotykają Twoją skórę
w trakcie wysiłku fizycznego:

skora_1.png

Podrażnienia,
zaczerwienienia,
pieczenie

skora_2.png

Przyśpieszony
proces starzenia się
skóry i utraty jędrności
i elastyczności

skora_3.png

Zmiany
o podłożu
trądzikowym

skora_4.png

Odwodnienie
oraz wzmożona
kruchość naczyńMoże prowadzić to do zmian u osoby uprawiającej sport, określanych przez lekarzy jako „twarz sportsmenki” - stanu skóry twarzy nie przystającej do pięknego wysportowanego ciała.

Skóry nie wymienisz jak butów po sezonie!
Odważ się walczyć o zdrową skórę!

Sportsmenka_biegaczka.jpg

Historia marki

BeBrave Skincare & Sport to rezultat wieloletnich doświadczeń, obserwacji i badań grupy wielu osób ze świata nauki, kosmetologii i sportu, nad wpływem aktywności fizycznej o różnej intensywności i specyfice na kondycję i zdrowie skóry twarzy i ciała.

Inicjatorami powstania marki są Dorota Kornaszewska-Skrzyszowska absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i ekspert Image International Skin Institute w Palm Beach (USA) oraz Jarosław Skrzyszowski absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.

Oboje z pasją łączą swoje wykształcenie i bogate doświadczenie zawodowe na rynku kosmetyków profesjonalnych i farmaceutycznym z aktywnym uprawianiem sportu. W młodości były to profesjonalna siatkówka i lekkoatletyka, a dzisiaj amatorskie uprawianie szeregu dyscyplin począwszy od biegania, przez kolarstwo, tenis po golf.

Wieloletnie obserwacje, badania i analizy kondycji skóry osób aktywnych fizycznie, potwierdziły, że w trakcie wysiłku fizycznego skóra osób aktywnych fizycznie narażona jest na szereg czynników mających negatywne oddziaływanie na kondycję skóry, którym nie zapobiegają nawet najbardziej renomowane kosmetyki.

Skóra osób aktywnych wymaga zupełnie innej, specjalistycznej pielęgnacji. Brak lub nieodpowiednio dobrana pielęgnacja, bardzo często prowadzi do negatywnych zmian kondycji cery twarzy i ciała.

W procesie tworzenia marki zaangażowanych było szereg specjalistów: kosmetologów, lekarzy dermatologów i medycyny estetycznej, fizjologów wysiłku i biotechnologów.
Przez wiele miesięcy kosmetyki BeBrave Skincare & Sport były testowane przez osoby amatorsko uprawiające sport, a także przez profesjonalnych sportowców w trakcie treningów i zawodów sportowych na 3 kontynentach.

BeBrave Skincare & Sport powstało z pasji do sportu, z wiedzy o organizmie i z doświadczenia w rozwiązywaniu problemów skórnych osób aktywnych fizycznie. Bebrave to kompleksowa ochrona, pielęgnacja i regeneracja skóry, każdego człowieka, któremu zależy na zdrowym trybie życia i adekwatnym do tego wyglądzie.

4 kroki do pięknej i zdrowej skóry

Co zrobić, żeby Twoja skóra dotrzymywała kroku Twojej kondycji i sprawności?

DROGA DO ZWYCIĘSTWA, czyli 4 kroki do pięknej i zdrowej skóry!

Unikatowy system pielęgnacji skóry osób aktywnych, który obejmuje 4 kroki
i linie kosmetyków prowadzące do pięknej skóry i sukcesu w sporcie.

ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA - przed, w trakcie i po treningu.

Kosmetyki dla aktywnych

Nasza misja i wartości

Zapewnić każdej osobie pasjonującej się aktywnością fizyczną harmonię pomiędzy pięknem a sprawnością fizyczną.

Nasze wartości:

 • Bezpieczeństwo i skuteczność

  – to fundamenty Bebrave, nasze produkty są sprawdzane i stosowane przez profesjonalnych sportowców wielu dyscyplin.
 • Stały rozwój

  – podążamy za najnowszymi osiągnięciami naukowców, ekspertów i profesjonalistów w dziedzinach urody i sportu.
 • Radość, pasja i odrobina szaleństwa

  – jesteśmy prawdziwymi pasjonatami aktywności fizycznej. Kibicujemy, wspieramy i dopingujemy sportowców amatorskich i profesjonalnych.
 • Wytrwałość

  – z pokorą, ale odważnie wyznaczamy i osiągamy nowe cele. Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.

Porównaj