Oferta kosmetyków BeBrave

Formy płatności

PRZELEW - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przesyłamy w wiadomości e-mail, potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy realizację zamówienia. Poniżej znajdziesz dane do wpłat na konto:

Numer konta: BZ WBK 43 1090 1753 0000 0001 3451 6106
BeBrave Group Sp. z o.o.
ul. Wąchocka 1i
03-934 Warszawa

POBRANIE - płatność gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA - bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy systemy płatności

Przelewy24, do którego zostaje się przekierowanym w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Aktualną listę obsługiwanych przez system metod płatności znajdziesz na stronie www.przelewy24.pl.

Dotpay - rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem. Aktualną listę obsługiwanych przez system metod płatności znajdziesz na stronie Dotpay.pl.


Porównaj